NASIL ÇALIŞIRIZ ?

ANADOLU MOVERS


 • GENİŞ FİLO

  En küçük taşınmanızdan en büyük taşımalarınıza kadar her ebatta araç hizmeti.

 • ULUSLARARASI

  Başka bir ülkeye tatile veya çalışmaya gidiyorsanız eşyalarınızı da yanınızda ilk gün ki kalitesiyle bizimle taşıtabilirsiniz.

 • UZMAN PERSONELLER

  Her türlü ihtiyaçlarınıza anında yanınızda olan uzman ekiplerimiz ile eşyalarınız emin ellerde.

 • SİGORTALI

  Türkiye'de bir ilk olan evden eve nakliyat sigortası eşyalarınızın herhangi bir hasar karşısında sizi madur etmeden sorununuzu çözmekte.

 • PAKETLEME

  Eşyalarınızın sorunsuz şekilde taşınması için kaliteli ambalaj materyalleri kullanmaktayız.Üstelik ambalaj kalitesini de siz seçebilirsiniz.

 • TAŞIMA EKİPMANLARI

  Eşyaların hassas bir şekilde taşınması hedefleyerek bir çok çözümler üretmekteyiz.Asansörlü nakliye ile eşyalarınız sıfır kusurla taşınmaktadır.

ANADOLU

NASIL ÇALIŞIR?


Anadolu Evden Eve Nakliyat Çalışma Prensipleri
Yük ve eşya taşımacılığı hiçbir zaman son bulmayacak ve toplumun her zaman önemli ihtiyaçlarını ulaştıran bir sektör. Elbette bu ihtiyacı karşılarken evden eve nakliyat prensiplerini her firma kendisi oluşturmak zorundadır. İşte bu çerçevede Anadolu evden eve nakliyat hizmetleri olarak bizlerde çağın gerekliliklerine uygun modern gelişimimizi tamamen saygıdeğer müşterilerimizin memnuniyeti üzerine kurguladık. Bu mantalite doğrultusunda çalışma prensiplerini dizayn eden firmamız müşteri memnuniyetini getirecek her disiplini ısrarla sürdürmektedir. Dilerseniz bu noktada prensiplerimiz hakkında sizleri bilgilendirelim;
Sıradan Bir Nakliyat Firması Olmayı Asla Düşünmüyoruz
Sizlere profesyonel hizmetler sunan firmamız alışılagelmişin çok ötesinde bir nakliyat firması özellikleri taşıyor. öncelikle nakli yapılacak eşyanın miktarı ve cinsini tespit etmek üzere ücretsiz bir ekspertiz çalışması gerçekleştiriyoruz. Burada amaç sizlere en doğru ve en makul fiyatı sunabilmektir. Sonrasında yük ve eşya taşımacılığında son yılların revaçta uygulaması asansörlü araçlar bizim içinde olmazsa olmazlarımızın başında geliyor. Bunun yanı sıra eğer eşyalarınızı kendiniz paketlemek isterseniz, bu tercihi sizlere bırakıyoruz. Fakat eğer bizden talep ederseniz firmamızın uzman personeli gayet titiz bir şekilde eşya paketleme ve ambalajlama işlemini gerçekleştirecektir.
Mobilya Grubu ve Elektromekanik Eşyalarınızı Söküp, Tekrar Kuruyoruz
Sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte uygun araçlarla adresinize gelerek öncelikle asansörlü sistemimizin kurulmasını sağlıyoruz. Daha sonra sıra sökülmesi gereken mobilya grubu veya buzdolabı, çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi gibi elektromekaniklere geliyor. Tabii sıfır hasar ilkesi ile çalışan firmamız olası bir istenmeyen zarar durumunda sizlerden gelecek talep doğrultusunda eşyalarınızı sigortalar ve nakil esnasında eşyalarınız sigortalı biçimde taşınır. Diğer bir ayrıcalıklı hizmetimiz, eşya depolama sisteminde ise eşyalarınızın tahliyesinin zorunlu olduğu, fakat eşyanın ulaşacağı bir adres bulunmaması durumunda adeta kurtarıcı görevi üstleniyor. Sizler yeni bir adres bulana kadar geçen sürede depolarımızda kalacak eşyalarınız bir bakıma emanete alınmış oluyor. Depolarımızın rutubet ve diğer olumsuzluklara karşı özel olarak dizayn edildiğini anti parantez belirtelim.
İşyeri ve Ofis Taşımacılığı Bizim İşimiz
Ev eşyası dışında, fuar organizasyonu veya şirket taşımacılığı gibi hassasiyet gerektiren nakillerde firmamızı tercih ederek çok doğru bir karar vereceğinizin hemen belirtelim. Çünkü firmamız işyeri ve ofis taşımacılığı noktasında yetişmiş personeli ile sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır. Tabii hiç kuşkusuz makul fiyatlarımız dışında her şeyden önemlisi güler yüzlü hizmet anlayışımızı sizlerle buluşturmak istiyoruz.  Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaralarını hatırlayacağınız bir yerlere not ediniz. Çünkü modern taşımacılığın tartışmasız adresi Anadolu evden eve nakliyat hizmetlerine ne zaman ihtiyaç duyacağınız hiç belli olmaz.  Esenlikler diliyoruz.   

 • İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

 • ANADOLU YAKASI EVDEN EVE NAKLİYAT

 • AVRUPA YAKASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Copyright © 2018 Tüm hakları saklıdır. O K A N ★